Özellikler

Teslimat Tipi
Siparişlerinizi; ister fiyuu hızında özel eğitimli kuryelerimiz tarafından “Adrese Teslim” ister sıra beklemeden “Gel Al” teslimat tipi ile restorandan kendiniz teslim alabilirsiniz.
Karışık Sepet
Burger King’in alev tadında ızgara hamburgeri ile Arby’s kıvırcık patates aynı sepette! ``Karışık Sepet`` özelliğimiz sayesinde farklı restoranlardan aynı sepete dilediğiniz ürünleri koyabilir, en sevdiğiniz lezzetleri tek sepette toplayabilirsiniz.
Tek Tuş ile Sipariş
Acil durumlar için tek tuş ile sipariş oluşturabilir, siparişini saniyeler içerisinde verebilirsin. Favori menülerinizi, adresinizi ve tercih ettiğiniz ödeme yönteminizi bir defa tanımlayarak siparişinizi hızla tekrarlayabilirsiniz!
fiyuu at iphone x
Salla Seçelim
Eğer ne yiyeceğinize karar veremiyorsanız, telefonunuzu sallayın sizin yerinize biz seçelim! Lezzette macerayı seviyorsanız, size önerdiğimiz menüyü onaylayın, siparişinizi tamamlayın.
Sipariş Takip
Sipariş durumunuzu anlık olarak fiyuu'da takip edebilirsiniz. Zaman çizelgesi, bildirimlerimiz ayrıca canlı destek hattımızdan da siparişiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
İleri Zamanlı Sipariş
Müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunu bilerek “İleri Zamanlı Sipariş” fonksiyonunu tasarladık. Siparişinizin gelmesini istediği saati, sipariş oluştururken iletebilirsiniz.