Sbarro

Taze İtalyan lezzetlerinin adresi Sbarro®’nun hikayesi, Napoli’den New York’a göçen Carmela ve Gennaro Sbarro kardeşler tarafından 1956 yılında Amerika’da açtıkları "Sbarro Salumeria" adlı ilk restoranla başlamıştır.

Brooklyn’de açtıkları bu ilk restoranda taze ürünleri ve lezzetli yemekleri İtalyan esintisi ile birleştirerek müşterinin beğenilerine sunan ve yüksek standartlarda hizmet veren Sbarro kardeşler müşterilerin ilgisini kısa sürede çekmiştir.

Başarısı ile ün yapan Sbarro Salumeria Restoranı New York genelinde hızla yayılmış, 1967 senesinde alışveriş merkezi içinde açılan ilk Sbarro® Restoranı ile birlikte modern Sbarro® konsepti de doğmuştur. Lezzetli ve taze ürünlerin hızlı ve self servis ile sunulmasından doğan Sbarro konsepti, dünyadaki en büyük İtalyan Restoran zincirlerinden biri olmuştur.

Sbarro® bugün 33 ülkede 1.000’den fazla noktada hizmet vermekte ve dünya çapında kazandığı ödüllerle marka başarısını belgelemektedir. Dünyanın saygıdeğer dergileri arasında yer alan “Entrepreneur” dergisi tarafından 5 yıl üst üste İtalyan Hızlı Servis Restoran Zinciri sınıfında birinci seçilmesi de haklı başarısının bir göstergesidir.

SBARRO TÜRKİYE
Türkiye’de Sbarro® hızlı servis konusunda tecrübeli ve sektörünün lideri olan TAB Gıda bünyesine 2007 yılında katılmış ve Türkiye’deki ilk restoranını İzmir Balçova’da açmıştır. Tab Gıda’nın bilgi ve tecrübesi ile birleşen Sbarro® lezzetleri, kısa sürede Türk halkının da beğenisini kazanmış ve Türkiye genelinde 25’ten fazla ilde 90’a yakın restoran adedine ulaşmıştır.

TAB Gıda güvencesiyle sunulan ve öncelikle tazeliğe önem verilen Sbarro® ürünlerinde, hiçbir zaman kaliteden ödün verilmemektedir. Leziz Sbarro® Pizzaları müşterilerin gözü önünde profesyonelce ve hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanmakta, müşterilere ev yapımı güveni verilmektedir.

Sbarro®, taze İtalyan lezzetlerinden vazgeçemeyenlere pizzalar, makarnalar, salatalar Fransız usulu tavuk, meatball, fırın patates, sote sebzeler, wrap çeşitleri, çorba, tatlılar, gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sbarro®’da lezzetli ürünler uygun fiyatlar ile birleşmiştir. Bir Sbarro pizza dilimi, bir küçük pizza boyutunda olup, hem doyurucu, hem de uygun fiyatlıdır.